O firmie

 

VELKOM s.c. rozpoczęła działalność w 2001 r. W wyniku uzyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, w roku 2017 uruchomiliśmy produkcję tapet i fototapet wg najnowszych technologii cyfrowych. Do produkcji używamy najwyższej jakości substratów: poliestrowo-winylowych, poliestrowych, winylowo-flizelinowych i flizelinowych oraz na tkaninach np. canvas i podobnych. Do druku stosujemy atramenty  typu latex, w pełni ekologicznych na bazie wody, bezzapachowych i bezpiecznych dla zdrowia. Jako pierwsi, drukujemy fototapety i tapety wielkoformatowe o wys. do 310 cm i szerokości do 4000 cm.

Firma stanowi kompleksowe zaplecze produkcyjno – logistyczne dla firm zajmujących się sprzedażą, dystrybucją, projektowaniem i inwestowaniem w zakresie materiałów i towarów do dekoracji wnętrz. Współpracujemy z firmami powiązanymi EKSIM i JVD oraz wieloma odbiorcami w Polsce i w Europie.
Nasze produkty i towary naszych klientów są składowane w nowocześnie zorganizowanym magazynie w Przybysławicach w odległości ok. 130 km od Warszawy i 30 km od Lublina. Zamawiamy, sprowadzamy i składujemy towary od ponad dwudziestu dostawców zagranicznych. Wysyłamy towary do ponad 400 odbiorców na terenie Polski i za granicę. Współpracujemy z przewoźnikami: Raben, Trans-mec, Schenker, GLS, UPS, DHL  i innymi.

 • Specjalizacja: 
 • Główną specjalnością firmy jest produkcja materiałów do dekoracji wnętrz w zakresie:
 • produkcja wielkoformatowych i w brytach szer. 65 cm fototapet na różnych substratach dostępnych na stronie  http://tapetomat.com
 • produkcja spersonalizowanych tapet w brytach szer. 65 cm, na różnych substratach (flizelina, winyl, poliester).  http://tapetomat.com
 • Produkcja spersonalizowanych tkanin poliestrowych,
 • Produkcja tapet kontraktowych wg indywidualnych projektów,
 • Produkcja reprodukcji obrazów na substratach canvas,
 • Współpracujemy z wieloma odbiorcami w Polsce i na terenie UE z odbiorcami w systemie B2B2C vide: www.tapetomat.com
 • Specjalność VELKOM s.c. to także usługi magazynowe, pełny zakres krajowych i międzynarodowych usług dystrybucyjnych. Firma świadczy usługi logistyczne i magazynowo-spedycyjne dla innych firm .
 • Firma powiązana :

EKSIM sp. z o.o. – Dystrybutor w Polsce: farb Crown, tapet, tkanin znanych europejskich i światowych producentów i edytorów

 • Współpracujemy z przewoźnikami :

General Logistics Systems Poland – jeden z trzech największych dostawców usług kurierskich
Schenker  Sp.z o.o. – świadczy dla nas usługi przewozowe na terenie Europy zachodniej i Polski

DHL Polska sp. z o.o.

i inni przewoźnicy

  Velkom – Development  

       Inwestuje w sprawdzone rozwiązania. Technologia HP Latex,  to gwarancja żywych kolorów i trwałości nadruku. HP Latex. daje nam możliwość perfekcyjnego dopasowania ścian do indywidualnych potrzeb i wnętrza, zarówno  pod względem gamy kolorystycznej, wzorów, jakości oraz tekstury. To dzięki takim HP Latex mamy możliwość umieszczenia na okleinach ściennych dowolnych motywów graficznych , zdjęć zachowując żywe i trwałe kolory. Rezultatem są mocne obiektowe okleiny ścian, produkowane głównie  według indywidualnych oczekiwań klienta.  

Personalizacja tapety ? To proste.

Wybierz sklep internetowy znajdujący się najbliżej Twojej lokalizacji. Wgraj własne zdjęcie z komputera lub wybierz wzór z biblioteki wzorów. Drukujemy zgodnie z Twoimi życzeniami: Wybieraj swój indywidualny wzór (grafikę lub fotografię) spośród stu milionów możliwości pogrupowanych tematycznie w bibliotece wzorów. Zmieniaj rozmiar dostosowując do wymiarów ściany, wybieraj substrat (podkład na którym tapeta będzie wydrukowana),  wykadruj, zrób lustrzane odbicie obrazu, wybierz możliwości drukowania w kolorze / czarno-.białym / sepii, zapisz swój wybrany wzór w schowku, zapisz w komputerze,  lub wyślij natychmiast  do drukowania. Możliwości są nieskończone. My ponosimy koszt licencji na wybrane zdjęcie. Twoje zamówienie złożone za pośrednictwem sklepu internetowego który jest naszym partnerem, po zatwierdzeniu przez sklep trafi natychmiast do maszyny drukarskiej do druku. Drukujemy na szerokiej gamie materiałów, w tym gładkich, wytłoczonych, winylowych, flizelinowych, canvasie, tkaninach.. Nasi graficy mogą Ci pomóc. Możemy towarzyszyć Ci w twoich projektach z poszanowaniem Twoich ograniczeń i budżetu. Zadzwoń do nas.

www.tapetomat.com