O firmie

 

VELKOM s.c. rozpoczęła działalność w 2001 r. Firma stanowi kompleksowe zaplecze logistyczne dla firm zajmujących się dystrybucją towarów. Współpracujemy z firmami EKSIM i JVD.
Towary naszych klientów są składowane w nowocześnie zorganizowanym magazynie w Przybysławicach w odległości ok. 130 km od Warszawy i 30 km od Lublina. Zamawiamy, sprowadzamy i składujemy towary od ponad dwudziestu dostawców zagranicznych. Wysyłamy towary do ponad 400 odbiorców na terenie Polski i za granicę. Współpracujemy z przewoźnikami: Raben, Trans-mec, Schenker, GLS, UPS, DHL  i innymi.

W wyniku uzyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, w roku 2017 uruchomiliśmy produkcję tapet i fototapet wg najnowszych technologii cyfrowych. Do produkcji używamy najwyższej jakości substratów: poliestrowo-winylowych, winylowo-flizelinowych i flizelinowych. Do druku stosujemy atramentów HP Latex, w pełni ekologicznych na bazie wody, bezzapachowych i bezpiecznych dla zdrowia. Jako pierwsi, drukujemy fototapety i tapety wielkoformatowe o wys. do 310 cm i szerokości do 4000 cm.

  • Specjalizacja:

Specjalność VELKOM s.c. to usługi magazynowe, pełny zakres krajowych i międzynarodowych usług dystrybucyjnych. Firma świadczy usługi logistyczne i magazynowo-spedycyjne dla innych firm .

  • Partnerzy strategiczni:

EKSIM sp. z o.o. – Dystrybutor w Polsce: farb Crown, tapet, tkanin znanych europejskich i światowych producentów i edytorów
JVD sp. z o.o. – Dystrybutor w Polsce: znanych światowych marek tapet, fototapet i tkanin oraz własnych kolekcji pod nazwą WALLSWORK

  • Współpracujemy z:

UPS Polska sp. z o.o. – największa na świecie firma kurierska
General Logistics Systems Poland – jeden z trzech największych dostawców usług kurierskich
Raben Polska Sp.z o.o. – świadczy dla nas usługi przewozowe na terenie Europy zachodniej i Polski