Certyfikaty

Oferujemy wózki dla profesjonalistów, wspomagające układanie tapet bezłączeniowych (wielkoformatowtch). Wózki są nowością rynkową odpowiadającą zapotrzebowaniu w kontekście  trendów jakie występują na świecie w dziedzinie produkcji  tapet wielkoformatowych zwiniętych w jedną dużą „rolę” o wysokości do 3,20 m i szerokości do 250 m. Załaczamy:   informacja o wózku roll-n-go spinlifter     deklaracja CE wózki Roll-N-Go    film_1         Film_2 

20190313_121501

W porównaniu do świata rozpuszczalników jesteśmy przyzwyczajeni do oddychania  świeżym powietrzem  co  zapewnia  nam  lateksowa HP Technologia , Przegląd certyfikatów dotyczących technologii lateksowej znajdziesz tutaj: http://www.hplatex.pl/swiat-marki-hp-latex/certyfikaty/
Wybraliśmy  technologię  HP Latex Printing Technology ponieważ mamy możliwość wytwarzania produktów do wewnętrznego i zewnętrznego zastosowania,  uzyskując  najwyższą  jakość obrazu z możliwością  drukowania na szerokiej  gamie nośników i podłoży, takie jak flizelina, winyl, poliester, tkaniny, sztuczna skóra  itp.
Technologia druku lateksowego HP stanowi klucz do korzyści dla firm poszukujących produktów dekoracyjnych  dla miejsc publicznych, gdzie bezzapachowość ma istotne znaczenie  dla  zadowolenia użytkowników.
Możemy drukować obrazy, fototapety i tapety  o wysokości do 310 cm  w technologii  atramentowej  przyjaznej  dla środowiska ,
Technologia lateksowa zabezpiecza nadruki przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi,  nie ma więc potrzeby  laminowania, co znakomicie obniża cenę  1 m2 produktu gotowego .
Produkujemy spersonalizowane tapety i fototapety, dlatego nasz klient może wybrać sobie dowolny wzór (fotografię) który my dokładnie odwzorujemy na dowolnie wybranym podłożu (substracie)   www.fototapetyXL.pl
Dla sklepów stacjonarnych, projektantów wnętrz , wykonawców  z branży dekoracji wnętrz, udostępniamy nieodpłatnie możliwość prowadzenia i administrowania własnym sklepem  internetowym dostosowanym do personalizacji fototapet ( na naszych serwerach),

BERTL-best-latex
  • Atramenty HP Lateks otrzymały nagrodę BERTL’S BEST w kategorii:  innowacyjne i przyjazne dla środowiska technologie związane z tuszami BERTL - to niezależne laboratorium badawcze, którego celem jest dostarczanie obiektywnych raportów oceny produktów i analiz porównawczych kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i systemów druku cyfrowego oraz druku czarno-białego. Tusze HP Latex otrzymały nagrodę BERTL’S BEST, przyznawaną przez laboratorium BERTL w kategorii innowacyjne i przyjazne dla środowiska technologie związane z tuszami.
  • greenguard2-228x300
  • GREENGUARD ENVIRONMENTAL INSTITUTE (GET) to niezależna organizacja powstała w celu tworzenia wnętrz bezpiecznych dla zdrowia, poprawiając w ten sposób zdrowie publiczne i jakość życia. Produkty HP posiadają certyfikat GREENGUARD CHILDREN & SCHOOL – program specjalizuje się w produktach i materiałach budowlanych używanych w szkołach i budynkach codziennej użyteczności publicznej. GREENGUARD Children & School (znany także jako GREENGUARD Gold) – Certyfikat wydawany przez GREENGUARD Environmental Institute zajmujący się certyfikowaniem jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń. Niniejszy certyfikat potwierdza, że stosowana technologia HP Latex nie wpływa negatywnie na kondycję powietrza i może być z powodzeniem stosowana w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia czy restauracje. Więcej informacji na greenguard.org.
  • logo text
  • Oeko-Tex jest wiodącym na świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, m.in.: pestycydów i barwników alergicznych.
  • Oeko-Tex prowadzi proces certyfikacji i wykonuje badania wyrobów włókienniczych. Znany i wiarygodny znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych Oeko-Tex. Użytkownicy tak certyfikowanych tkanin mogą być pewni, że są one wolne od substancji chemicznych występujących w stężeniu mającym negatywny wpływ na zdrowie ludzkie. Szczegółowe informacje na www.oeko-tex.com.
FSC_Logo---EPC
  • FSC (Forest Stewardship Council) jest pierwszym i obecnie najbardziej rozpoznawalnym globalnie systemem certyfikacji lasów i produktów drzewnych. Promuje ekologiczne, społeczne i ekonomicznie uzasadnione metody zrównoważonej gospodarki leśnej na całym świecie. FSC – Forest Stewardship Council (Rada ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych systemów certyfikacji lasów i produktów celulozowych. Promowane są metody zrównoważonej gospodarki na całym świecie, które są ekologiczne oraz ekonomicznie i społecznie uzasadnione. Oficjalna strona internetowa FSC.org.
  • referencja jvd
  • referencja eksim  _